uk en zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy

<<     1   2   3   4     >>  Kur një kompjuter ose laptop (Windows 7, Windows 8) për të gjetur setup Wi-Fi?
Nëse jeni të interesuar në pyetjen se ku ne kompjuterin tuaj për të gjetur parametrat e Wi-Fi, atëherë ju më shumë gjasa jeni një fillestar dhe vetëm dua të lidheni me rrjetin pa tel.

TrueCrypt - udhëzimet për fillestar
Nëse keni nevojë për një mjet të thjeshtë dhe shumë i besueshëm për kriptimin e të dhënave (dosjet ose drives gjithë) dhe për të parandaluar qasje të paautorizuar nga, TrueCrypt - kjo është ndoshta mjeti më i mirë për këtë qëllim .

What about Windows XP SP2 security without patches from Microsoft?
On the one hand, the termination of the Microsoft Support does not mean that Windows XP abruptly stops working.

Microsoft has published the minimum requirements Windows 10 Mobile Hardware Smartphones
although the release of the desktop version of Windows 10 will be held next week, Microsoft is working on one for "tens", which is designed for smartphones and compact tablet.

Lidh me një router, nuk kanë qasje në kompjuter
Router TL-WR941ND është e lidhur me një kompjuter nëpërmjet stacionare kabel.

Overview of the Windows 10 Insider Preview build 10166
Over the last two weeks the Microsoft presented at court users just four assembly Windows 10 Insider Preview: build 10158, 10159, 10162 and 10166 (in this case, only 10162 is available for download as an .
1   2   3   4       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre