uk en zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy

<<     1   2   3   4     >>  Pas përditësimit Kaspersky Anti-Virus nuk është e hapur Google
Pas përditësimin Kaspersky Anti-Virus nuk është më e hapur program Google portabl.

Windows 8.1 Update 1 will be released on April 8
Microsoft is currently developing the first major update to Windows 8.

Windows 10:Microsoft released Windows DVD Player application for Windows Media users Center
A few months ago, Microsoft announced that Windows Media Center will not be available for Windows 10 due to its low demand in the previous versions of the operating system.

Pse është shpejtësia e shkurtimeve router?
Pas blerjen dhe instalimin e router, përdoruesi është i befasuar për të gjetur se shpejtësia lidhja e internetit - të bëhet më e ulët.

Nevoja për anti-virus në Android
dobishme sot, ju mund të gjeni shumë artikuj për atë që është malware të ndryshme, viruseve dhe trojans që dërgojnë SMS premium, gjithnjë e më shumë njerëz kanë filluar të shqetësojë Gadgets celular të bazuar në Android.

Si për të shkuar në Safe Mode Windows8
1) Nga të sistemit operativ drejtimin duke përdorur udhëzimet për të shkarkuar konfigurimin e sistemit.
1   2   3   4       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre