uk en zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy

<<     1   2   3   4     >>  Error "Për të konfiguruar TCP/IP, duhet të jenë të ngritur dhe të konfigurosh përshtatës rrjetit. & Quot
Fillimisht kam kërkuar për të kuptuar, për shkak të asaj që u shfaq si një bug në faqen e Microsoft gjendet këtu është shpjegimi: Kjo mund të ndodhë në qoftë se përshtatës rrjetit është ndryshuar në një model të ndryshëm, dhe i pari, duke përdorur mjet "Equipment Set" Control Panel nuk u hoq.

System Services Windows XP
Routing and Remote Access.

Mënyra e saktë për të shkarkuar binkw32.dll për Windows 7 dhe Windows 8
Nëse ju jeni këtu, ajo është e lehtë me mend se kur ju drejtuar ndeshjen në Windows 7 ose 8, ju shihni një mesazh që nuk mund të drejtuar programin si një binkw32 fotografi DLL mungon ose nuk është gjetur.

2011 Microsoft:Windows 8, Internet Explorer 9, Drive Extender, MSE 2
Windows 8 Beta on the horizon All that is necessary for an understanding of the company`s current plans for Windows 8 & ndash;

Windows Vista provoke antitrust claims
In accordance with the requirements of antitrust, the Microsoft complied with the requirements imposed on it, and gave other companies the opportunity to obtain a license key technology OS server version.

Microsoft released the Windows Phone app for backing up contacts and messages on SD
2 comments While the original memory card support in Windows Phone has been very limited, since it has expanded and improved over time, having additional options, including the ability to install applications on external memory, and even use it to download and install system updates.
<<      1   2   3   4       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre