uk en zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy

<<     1   2   3   4   5   6     >>  


Smart camcorder for stations
Gadgets At every railway station of the country network of video cameras will be set up by 2013, which will be able to identify criminals.

Si për të rinovuar DirectX
DirectX - është një grup i bibliotekave të dizajnuara për të ndihmuar në zgjidhjen e problemeve që lidhen me programimin nën Windows.

Video për video kërkon një grafikë të fuqishme
dobishme Për surfing internet dhe zyra e punës është shumë e fuqishme kompjuteri nuk është e nevojshme - vetëm konfigurimit të thjeshtë.

Nokia has launched Nokia the RD-3 Internet modem for 4G
Nokia RD-3 New Internet modem is the first commercially available version of the LTE-Device (Long Term Evolution - LTE) & ndash;

Microsoft introduced the Lumia 430 Dual SIM with a price of just $ 70
A few weeks ago, Microsoft introduced two quite inexpensive smartphone Lumia 640 and 640 XL, but the company has prepared a cheaper model for people on a budget who are planning to buy their first smartphone.

Google released Android 5.1 Lollipop
Now the share of Android 5.

Huawei:Experimenting with Windows Phone is not benefiting companies
Huawei, one of the leading manufacturers of smartphones, revised its plans for devices running Windows Phone.
<<      1   2   3   4   5   6       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe dashnor informative dhe burimeve arsimore. Të gjitha informatat e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre