Komputermen страница 2
uk en zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy

<<     1   2   3   4   5     >>  


Програмата за далечинско управување компјутер AnyDesk автори TeamViewer
Скоро секој кој некогаш се потребни за програма за далечинско управување компјутер преку интернет знае за најпопуларните ова решение - TeamViewer, обезбедува брз пристап до работната површина на Windows на друг компјутер Некои од поранешните работници кои работеа на оваа алатка, ја објави својата сопствена програма за далечински пристап на работната површина - AnyDesk, која ги спроведува сите на истите принципи на едноставност и практичност на далечинските конекции, без потреба да внесете IP адреси, знаење дека вакви пристаништа и други .

Windows 10 има речиси 8% од пазарот, но раст се забавува
9 коментари Три месеци по објавувањето на оперативниот систем Windows 10 има удел на пазарот речиси 8 проценти, според последните податоци од Net Applications.

40PFL5007T и Asus rtn12
Тоа е невозможно да се поврзете телевизорот на вашата домашна мрежа преку Wi-Fi.

Како да ја смените вашата лозинка на Skype
Значи, отворен Skype, ако тоа не се извршува притиснете го копчето " Skype " во контекстното мени изберете " Промена на лозинка " , и потоа внесете го новиот старата лозинка.

Видео:Apple iPad 3G се загрева во микробранова печка
Што тогаш се случи со него, го донесе дома, не знаеме.


Windows датотеката Историја 10
Историја на датотеки - функција на претходните верзии на вашите документи и други збирки на заштеда во Windows 10 (прв пат се појави во 8-Ke), кој им овозможува во случај на ненамерно промени, случајно бришење, па дури и кога се работи вирус -shifrovalschika брзо да закрепне вашите податоци во претходна состојба.
<<      1   2   3   4   5       >>         

Веб-страницата е приватна збирка на материјали и љубовник информативни и образовни ресурси. Сите информации добиени од јавни извори. Администрацијата не поднесе барање за авторство на материјалите што се користат. Сите права им припаѓаат на нивните сопственици